آمار

تعداد نشریات12
تعداد شماره‌ها90
تعداد مقالات632
تعداد مشاهده مقاله890,582
تعداد دریافت فایل اصل مقاله588,721
DONG, HUI, ZHOU, BO. (1390). Szeged index of bipartite unicyclic graphs. فناوری آموزش, 1(1-2), 13-24. doi: 10.22061/jmns.2011.459
HUI DONG; BO ZHOU. "Szeged index of bipartite unicyclic graphs". فناوری آموزش, 1, 1-2, 1390, 13-24. doi: 10.22061/jmns.2011.459
DONG, HUI, ZHOU, BO. (1390). 'Szeged index of bipartite unicyclic graphs', فناوری آموزش, 1(1-2), pp. 13-24. doi: 10.22061/jmns.2011.459
DONG, HUI, ZHOU, BO. Szeged index of bipartite unicyclic graphs. فناوری آموزش, 1390; 1(1-2): 13-24. doi: 10.22061/jmns.2011.459


Contact Us | Help & Support | Site Map

© Copyright 2017 - Journal Management System. Created by sinaweb.