آمار

تعداد نشریات12
تعداد شماره‌ها90
تعداد مقالات632
تعداد مشاهده مقاله890,670
تعداد دریافت فایل اصل مقاله588,754
RÉTI, TAMÁS, GUTMAN, IVAN, VUKIČEVIĆ, DAMIR. (1390). On Zagreb indices of pseudo-regular graphs. فناوری آموزش, 1(1-2), 1-12. doi: 10.22061/jmns.2011.458
TAMÁS RÉTI; IVAN GUTMAN; DAMIR VUKIČEVIĆ. "On Zagreb indices of pseudo-regular graphs". فناوری آموزش, 1, 1-2, 1390, 1-12. doi: 10.22061/jmns.2011.458
RÉTI, TAMÁS, GUTMAN, IVAN, VUKIČEVIĆ, DAMIR. (1390). 'On Zagreb indices of pseudo-regular graphs', فناوری آموزش, 1(1-2), pp. 1-12. doi: 10.22061/jmns.2011.458
RÉTI, TAMÁS, GUTMAN, IVAN, VUKIČEVIĆ, DAMIR. On Zagreb indices of pseudo-regular graphs. فناوری آموزش, 1390; 1(1-2): 1-12. doi: 10.22061/jmns.2011.458


Contact Us | Help & Support | Site Map

© Copyright 2017 - Journal Management System. Created by sinaweb.